Dr hab. inż. Grzegorz Szymański z Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji ekspertem w cyklu PŁ „Wiedzą, co mówią”

Od 12 października, co czwartek na stronie internetowej Politechniki Łódzkiej będzie można znaleźć naukową odpowiedź na jedno pozornie nienaukowe pytanie. Wyjaśniać te kwestie będzie czworo ekspertów z Politechniki Łódzkiej.

Jednym z nich jest dr hab. inż. Grzegorz Szymański, adiunkt w Katedrze Zarządzania i Systemów Innowacji. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, pasjami oraz optymistycznym podejściem do życia i nauki. Jak zdradza sam naukowiec, dziś uwielbia swoją pracę, mimo iż w dzieciństwie chciał być kierowcą śmieciarki. Na kampusie PŁ wykładowcę często można spotkać na rowerze.

W szerokim obszarze zainteresowań dr. hab. inż. Grzegorza Szymańskiego znajdują się: e-gospodarka, e-learning, e-promocja, e-zakupy, innowacje w przedsiębiorczości i reklamie. Naukowiec prowadzi badania postaw konsumentów w tradycyjnym handlu i online. Ekspert o swojej pracy badawczej opowiedział w cyklu „Nauka movi(e)”.

Na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji dr hab. inż. Grzegorz Szymański jest pełnomocnikiem dziekana ds. promocji. Naukowiec cieszy się sympatią studentów, którzy przyznali Mu wielokrotnie tytuł najlepszego wykładowcy. Ekspert jest też opiekunem studenckiego, makretingowego koła naukowego Level Up.

Pozostałymi bohaterami cyklu są: dr Akeksandra Ziemińska-Stolarska, dr inż. Dorota Bociąga oraz dr inż. Jakub Szczepaniak.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane na koncie PŁ w portalu YouTube oraz na stronie internetowej PŁ co czwartek.

Data dodania:2017-10-09
Agnieszka Garcarek-Sikorska