Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Wiedzą, co mówią

2017-11-23

Czy wulkany drzemią? "Wiedzą, co mówią" - odc. 2.

Odpowiedzi na drugie pytanie w cyklu "Wiedzą, co mówią" udziela dr Aleksandra Ziemińska-Stolarska. Ekspertka z Politechniki Łódzkiej wyjaśnia, jak wygląda "drzemka" wulkanów.      
więcej
2017-10-27

Dlaczego piłeczka tenisowa pokryta jest meszkiem? "Wiedzą, co mówią" - odc. 1.

W pierwszym odcinku cyklu "Wiedzą, co mówią" dr inż. Jakub Szczepaniak wyjaśnia, dlaczego piłeczka do tenisa pokryta jest meszkiem.  
więcej
2017-11-22

Dr hab. inż. Grzegorz Szymański z Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji ekspertem w cyklu PŁ „Wiedzą, co mówią”

Od 12 października, co czwartek na stronie internetowej Politechniki Łódzkiej będzie można znaleźć naukową odpowiedź na jedno pozornie nienaukowe pytanie. Wyjaśniać te kwestie będzie czworo ekspertów z Politechniki Łódzkiej.  
więcej
2017-11-22

Dr inż. Dorota Bociąga ekspertką nowego cyklu popularnonaukowego PŁ

„Wiedzą, co mówią” to tworzony na Politechnice Łódzkiej cykl popularyzujący naukę. W każdym odcinku jeden naukowiec odpowiada na jedno pytanie. Wśród ekspertów dzielących się swoją wiedzą jest dr inż. Dorota Bociąga z Wydziału Mechanicznego.  
więcej
2018-11-22

Naukowcy PŁ „Wiedzą, co mówią” - dr Aleksandra Ziemińska-Stolarska

Politechnika Łódzka wciąż sięga po nowe narzędzia popularyzujące naukę. Od 12 października, co czwartek premierę będą miały filmiki i artykuły, w których eksperci z uczelni będą odpowiadać na pytania nurtujące wielu. Swoją wiedzą podzieli się, między innymi, dr Aleksandra Ziemińska-Stolarska.  
więcej
2017-11-22

Eksperci nowego cyklu popularnonaukowego PŁ „Wiedzą, co mówią” - dr inż. Jakub Szczepaniak

Nie ma pytań, na które nie znamy odpowiedzi. Naukowcy Politechniki Łódzkiej udowodnią to w popularnonaukowym cyklu „Wiedzą, co mówią”, którego premiera odbędzie się 12 października.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE