Authors of the winning ideas accompanied by Rector Prof. Krzysztof Jóźwik, Vice Rector Prof. Paweł Strumiłło and Head of the University Development Department Adam Owczarek
Data dodania 24.04.2024 - 08:11

Zakończyło się głosowanie na pomysły zgłoszone przez pracowników i studentów Politechniki Łódzkiej w ramach tegorocznej edycji projektu „Idea Box”. 24 kwietnia rektor PŁ, prof. Krzysztof Jóźwik, wręczył pomysłodawcom zwycięskich projektów pamiątkowe dyplomy.

Grafika do konkursu Idea Box w PŁ
Data dodania 09.04.2024 - 08:25

Zakończył się etap zgłaszania i opiniowania pomysłów do tegorocznej edycji projektu „Idea Box – pomysły pracowników i studentów na rzecz rozwoju PŁ”, którego celem jest poprawa warunków pracy i studiowania w uczelni. Budżet na zgłoszone pomysły w bieżącym roku wynosi 100 000 zł.