2020-09-01

Zasady odbywania i zaliczania zajęć WF na Politechnice Łódzkiej

Dokument dotyczący zasad odbywania i zaliczania zajęć wychowania fizycznego jest do pobrania w załączniku.
2019-10-31

Wolne miejsca na zajęcia wf, semestr zimowy 2019/2020

❗️Wolne miejsca na zajęcia z wychowania fizycznego❗️ Poniżej wykaz wolnych miejsc   w celu zapisania prosimy udać się bezpośrednio do prowadzącego dane zajęcia, dotyczy to również studentów I roku z obowiązkowym wf, którzy nie zdążyli się zapisać
2020-01-31

Stypendia Rektora PŁ za osiągnięcia sportowe

Studenci ubiegający się o stypednium Rektora PŁ za wyniki w sporcie proszoni są o załączenie do wniosku potwierdzenia tych osiągnięć, które można  wydrukować ze strony AMWŁ i AMP (archiwum 2018/2019)
2020-09-30

Zwolnienia lekarskie

Rok akademicki 2019/2020   Studenci posiadający zwolnienia lekarskie (semestralne bądź dłuższe) oraz orzeczenia o niepełnosprawności proszone są o zgłaszanie się do mgr Rafała Bieńka (Z-cy Dyrektora ds. Dydaktycznych) lub do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (BON) w celu ustalenia zasad zaliczenia wychowania fizycznego.