Data dodania 14.06.2021 - 14:37

Rektor Politechniki Łódzkiej prof. Krzysztof Jóźwik odebrał w poniedziałek (14.06 ) z rąk wicepremiera i ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina powołanie na członka Rady ds. Planu dla Pracy i Rozwoju.

Radę, której przewodniczącą została Anna Budzanowska, była wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego (2019–2020) oraz wiceminister edukacji i nauki (2021), tworzy grono 30 osób, wśród których są rektorzy czołowych polskich uczelni, przedstawiciele świata nauki, Polskiej Akademii Nauk, instytutów badawczych oraz organizacji reprezentujących przedsiębiorców.

Działania nowo powołanej Rady są związane z dokumentem opracowanym przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii  - Planem dla Pracy i Rozwoju, jednym z kluczowych projektów w obecnych działaniach resortu.