Data dodania 07.06.2023 - 08:00
Kategorie aktualności

Specjalista/Referent w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Politechniki Łódzkiej

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Miejsce pracy: Politechnika Łódzka, Interdyscyplinarna Szkoła Doktorska, ul. Żeromskiego 116, 90-543 Łódź,

Data ogłoszenia: 07.06.2023 r.

Wymiar etatu: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Planowany termin zatrudnienia: lipiec 2023 roku

Termin składania dokumentów aplikacyjnych: do 30.06.2023 r.

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • wykształcenie wyższe;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • staż pracy co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zakresie obsługi księgowej i finansowej;
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • skrupulatność i dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • gotowość do ciągłego uczenia się, poszerzania swojej wiedzy i umiejętności;

Dodatkowo atutem będzie:

  • doświadczenie w realizacji oraz rozliczaniu projektów o charakterze międzynarodowym;
  • znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych;

Przewidywany zakres zadań i obowiązków:

  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni;
  • obsługa administracyjno-finansowa ISD PŁ;
  • prowadzenie bieżących rozliczeń faktur i przekazywanie ich do realizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami na PŁ;
  • bieżąca kontrola budżetu ISD PŁ i dokonywanie uzgodnień poprawności jego realizacji z odpowiednimi jednostkami PŁ;
  • przygotowanie i przeprowadzenie procedur przetargowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • sporządzanie umów cywilno-prawnych i ich rejestracja, aneksów, porozumień;
  • sporządzanie planów rzeczowo-finansowych ISD PŁ, sprawozdań z wykonania tych planów, realizacja budżetu jednostki;
  • prowadzenie spraw zgodnie z Instrukcją kancelaryjną, Jednolitym rzeczowym wykazem akt oraz instrukcją o organizacji i zakresie działania Archiwum w Politechnice Łódzkiej;
  • obsługa finansowa projektów związanych z kształceniem doktorantów;
  • wsparcie biura w obsłudze administracyjnej doktorantów

Warunki pracy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w miłej i kreatywnej atmosferze;
  • rozwój osobisty i możliwość podnoszenia kompetencji;
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe);
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • prywatna opieka medyczna;
  • żłobek i przedszkole na terenie Politechniki Łódzkiej;
  • parking na terenie Politechniki Łódzkiej;

Wykaz wymaganych dokumentów:

  1. Życiorys (CV);
  2. List motywacyjny;
  3. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i inne umiejętności;
  4. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej;
  5. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO);
  6. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej
  7. Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: monika.nastarowicz@p.lodz.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Interdyscyplinarna Szkoła Doktorska Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116 (bud. A 33, pok. 210 ) do dnia 30.06.2023 r.

Liczy się data wpływu dokumentów do ISD PŁ. Aplikacje, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych z rekrutacją przez okres 30 dni od daty zakończenia rekrutacji.

PŁ zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami oraz do przeprowadzenia procesu rekrutacji w formie zdalnej. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu rekrutacji zostaną o tym powiadomione mailowo lub telefonicznie.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „oferta kandydata do pracy”