Data dodania 03.07.2023 - 12:41

Dyrektor Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na zatrudnienie samodzielnego referenta w grupie pracowników administracyjnych w Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki (CMF PŁ).

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki, Sekretariat

STANOWISKO: samodzielny referent,

WYMIAR ETATU: umowa o pracę, jeden pełny etat

RODZAJ UMOWY: umowa o pracę

PLANOWANY TERMIN ZATRUDNIENIA: 1 września 2023 roku

TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH: 17 lipca 2023 roku do godz.15.

Do obowiązków związanych z tym stanowiskiem należeć będą:

• współdziałanie z członkami dyrekcji w organizacji i przygotowywaniu i obsłudze spotkań służbowych, przygotowanie dokumentów oraz prowadzenie korespondencji w języku polskim, bieżąca obsługa poczty i systemów elektronicznych funkcjonujących na uczelni, obsługa procesu wysyłania / odbierania przesyłek pocztowych i kurierskich, opracowywanie i przygotowanie niezbędnych informacji, raportów i sprawozdań w zakresie ustalonym przez Dyrekcję CMF
  • prowadzenie zapisów księgowych w systemie księgowym VEMA oraz współdziałanie z kwesturą PŁ w zakresie prowadzenia rozliczeń finansowych
  • prowadzenie rejestru i załatwianie spraw formalnych związanych ze zgłaszaniem udziału pracowników CMF w krajowych i zagranicznych imprezach naukowych,
  • prowadzenie ewidencji kontrolnej obecności pracowników (urlopy, zwolnienia lekarskie) oraz sprawozdawczość w tym zakresie,
  • przygotowanie skierowań na okresowe badania lekarskie, szkolenia BHP oraz kontrolowanie terminowości ich wykonania,
  • wystawianie poleceń wyjazdów służbowych, prowadzenie ewidencji podróży służbowych i przebiegu pojazdów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz innymi jednostkami Uczelni w zakresie powierzonych obowiązków oraz wsparcie pracowników w sprawach administracyjnych,
  • prowadzenie ksiąg inwentarzowych
  • · prowadzenie spraw zgodnie z Instrukcją kancelaryjną, Jednolitym rzeczowym wykazem akt oraz instrukcją o organizacji i zakresie działania Archiwum w Politechnice Łódzkiej, z wykorzystaniem systemu EZD,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie obsługi swojego stanowiska pracy

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają poniższe warunki:

• wykształcenie wyższe, magisterskie
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy
  • biegła obsługa pakietu MS Office, udokumentowane doświadczenie w przygotowywaniu i weryfikacji dokumentów
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność analizy i interpretacji dokumentów
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z organizacją zdarzeń
  • doświadczenie w pracy związanej z realizacją projektów realizowanych z Funduszu Europejskiego

Dodatkowym atutem będzie:

• praca na kierowniczym stanowisku

Prosimy o osobiste dostarczenie:

• CV,
  • listu motywacyjnego,
  • świadectw z poprzednich miejsc pracy, dokumentów potwierdzających kwalifikacje (kserokopie).
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik nr 1,
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej – załącznik nr 2,
  • zgodę Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – załącznik nr 3,

Sposób i termin oraz miejsce składania aplikacji

Dokumenty aplikacyjne będą przyjmowane w terminie do dnia 17 lipca 2023 r. do godz. 15.00 w Sekretariacie Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki, ul. al. Politechniki 11 (budynek C3), 93-590 Łódź, pok. 507 (godz. 9-15) oraz na adres e-mail cmf@adm.p.lodz.pl podając w tytule wiadomości „Dokumenty aplikacyjne – samodzielny referent”.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „Dokumenty aplikacyjne – samodzielny referent” i przesłać na adres korespondencyjny: Politechnika Łódzka, Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki, ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź.

W sprawach związanych z konkursem kontaktować się należy z sekretariatem Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki, tel. 42 631-36-14, e-mail: cmf@adm.p.lodz.pl

Liczy się data wpływu dokumentów do Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych konkursem przez okres 30 dni od daty zakończenia konkursu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy również, iż nie zwracamy złożonych ofert.

Centrum Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej zastrzega sobie możliwość unieważnienia konkursu bez podania przyczyn.

Politechnika Łódzka nie zapewnia mieszkania.