Data dodania 08.04.2024 - 12:41
Kategorie aktualności

Dyrektor Centrum Językowego w Centrum Językowym Politechniki Łódzkiej (praca stacjonarna)

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada niemal 80-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: kierunek studiów filologicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika/Dyrektora placówki edukacyjnej (na poziomie szkolnictwa średniego lub wyższego),
  • doświadczenie w nauczania języka obcego min. 5 lat,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel, Power Point),
  • znajomość systemów MS Outlook, Teams, Zoom, Moodle lub alternatywnych platform,
  • znajomość Ustawy „Prawo o Nauce i Szkolnictwie Wyższym”,
  • znajomość Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, zwłaszcza Europejskiego Opisu Kwalifikacji Językowych,
  • umiejętności przywódcze, zarządcze i organizacyjne,
  • doskonałe umiejętności komunikacji i budowania relacji,
  • umiejętność pracy w zespole, inspirowania innych i wdrażania wspólnych pomysłów,
  • zdolność do pracy pod presją i umiejętność przestrzegania harmonogramów,
  • umiejętność zarządzania konfliktami,
  • umiejętność wdrażania, zarządzania i komunikowania zmian,
  • pozytywne nastawienie, elastyczność, zdolność adaptacji i kreatywność,
  • obowiązkowość, samodzielność, terminowość,
  • gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze godzin.

Mile widziane:

  • dodatkowe kwalifikacje zawodowe z obszaru zarządzania i nauk o jakości np. ukończone studia podyplomowe.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie personelem jednostki (w tym planowanie pracy, nadzór i ocena pracy podległych pracowników),
  • przestrzegania zasad i procedur obowiązujących na uczelni,
  • współpracowanie i komunikowanie się z zespołem, innymi jednostkami Politechniki Łódzkiej, partnerami, interesariuszami zewnętrznymi, urzędnikami lokalnymi i państwowymi,
  • wspieranie studentów i nauczycieli akademickich w ich rozwoju
  • promowanie wielojęzyczności, internacjonalizacji i wartości Politechniki Łódzkiej wśród społeczności akademickiej Politechniki Łódzkiej i na zewnątrz za pośrednictwem wydarzeń otwartych, newsletterów, spotkań i mediów społecznościowych

Warunki pracy:

  • umowa o pracę na czas określony,
  • pełny etat.
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji (wyjazdy krajowe i zagraniczne, szkolenia),

Oferujemy:

  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • parking dla pracowników ( opłacany przez pracownika),
  • prywatna opieka medyczna,
  • zdobycie doświadczenia w jednej z czołowych uczelni technicznych w Polsce.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  1. CV,
  2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej (Załącznik nr 1),
  3. Klauzula o ochronie danych osobowych (Załącznik nr 2),
  4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (Załącznik nr 3),
  5. odpisy/kopie świadectw szkolnych/dyplomów;
  6. inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: joanna.jezewska@p.lodz.pl lub pocztą tradycyjną na adres: 90-543 Łódź, ul. Żeromskiego 116 bud. A17 pok. nr 1 do dnia 07.05.2024 r.

Liczy się data wpływu dokumentów do Centrum Zarządzania Kapitałem Ludzkim.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych konkursem przez okres 30 dni od daty zakończenia konkursu.

Dane osoby do kontaktu oraz adres pocztowy i elektroniczny, na który można przesyłać dokumenty i ich skany: Joanna Jeżewska, 93-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116 bud. A17, joanna.jezewska@p.lodz.pl

Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu 17.05.2024 r.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną na kopercie należy umieścić adnotacje „oferta kandydata do pracy”