Data dodania 06.10.2023 - 12:46

Zapraszamy 19 października na Politechnikę Łódzką na pierwsze po wakacjach Czwartkowe Forum Kultury. Gościem spotkania będzie aktor od „czarnych charakterów" -  Sławomir Sulej.

Sławomir Sulej jest aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Na stałe jest związany z Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Współpracował m.in. z teatrami w Legnicy, Jeleniej Górze, Częstochowie, Kaliszu. Najdłużej związany jest ze sceną łódzką - szczególnie z Teatrem Studyjnym przy Szkole Filmowej im. Schillera w Łodzi. Ukończył wydział lalkarski wrocławskiej PWST. Występował m.in. w filmach: Sara, Poranek kojota, Psy 2, Kiler, Sara, Pitbull.

Zapraszamy do Sali Widowiskowej PŁ (al. Politechniki 3a) o godz. 18:00. Spotkanie poprowadzi prof. Anna Jeremus - Lewandowska.