Data dodania 18.04.2024 - 08:22

Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ prof. dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska ogłasza Konkurs promujący wiedzę z zakresu bezpieczeństwa pracy.

Konkurs organizowany jest przy współudziale Państwowej Inspekcji Pracy oddział w Łodzi, a adresatami są nauczyciele akademiccy, doktoranci, studenci oraz absolwenci Politechniki Łódzkiej. Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe obronione po 1.10.2022 r. oraz publikacje naukowe opublikowane w latach 2022 - 2023.

grafika do konkursu

Zgłoszenia zawierające: pracę dyplomową lub publikację naukową oraz odpowiedni wniosek należy dostarczyć w wersji papierowej najpóźniej do piątku 26 kwietnia do godziny 15:00 do Pani Edyty Jacoń, budynek B17, II piętro, pokój 2.13. Wniosek i regulamin znajdują się na stronie Wydziału OiZ. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: edyta.jacon@p.lodz.pl.