Data dodania 21.10.2023 - 17:59

Politechnika Łódzka ogłasza otwarty nabór Partnera/Partnerów do wspólnej realizacji projektu w ramach ogłoszonego Konkursu „ Rozwój kwalifikacji i kompetencji osób dorosłych”. Ofertę należy złożyć do 13.11.2023 r., do godziny 08.30.

Politechnika Łódzka zaprasza do składania ofert przez partnerów do wspólnej realizacji projektu w ramach ogłoszonego Konkursu nr FERS.01.05-IP.08-008/23 pn. Rozwój kwalifikacji i kompetencji osób dorosłych dotyczącego wsparcia rozwoju oferty uczelni w zakresie uczenia się dorosłych, obejmujące działania zmierzające do dostosowania kwalifikacji lub kompetencji osób dorosłych do potrzeb i oczekiwań pracodawców i rynku pracy.

Partnerem może być Podmiot będący organizacje pozarządowe i związki pracodawców działające na podstawie: Ustawy z 30 maja 1989 r. o izbach gospodarczych, Ustawy z 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach, Ustawy z 6 kwietnia 1984 r. o fundacjach Ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o organizacjach pracodawców (wraz z późn. zmianami) działający na rzecz edukacji, rozwoju kompetencji pracowników pobudzając tym samym aktywność edukacyjną oraz kompetencje dla niestandardowych odbiorców szkolnictwa wyższego tj. osób, które ukończyły edukację formalną.

Cel naboru: wspólna realizacja projektu w ramach konkursu „ Rozwój kwalifikacji i kompetencji osób dorosłych”

Ogłoszenie o naborze oraz stosowne dokumenty znajdują się w załączeniu.