Data dodania 27.11.2023 - 11:03

Strefa Biznesu Wydziału Organizacji i Zarządzania powiększa się o funkcjonalną przestrzeń zaprojektowaną i sfinansowaną przez dobrze zadomowiony w Łodzi koncern BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., obecny w Polsce od 30 lat.

Oficjalne otwarcie odbędzie się jutro, 28 listopada, spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 (Bud. B17, ul. Wólczańska 221).

Ze strony PŁ weźmie w nim udział rektor prof. Krzysztof Jóźwik i dziekan Wydziału OiZ prof. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska, a ze strony BSH - dr Jochen Heel, członek Zarządu, Paweł Adamowicz, dyrektor fabryki suszarek do ubrań i Volkan Han, dyrektor fabryki zmywarek.

Współpraca BSH z Politechniką Łódzką trwa od wielu lat i obejmuje wspólne projekty badawcze i edukacyjne, a także płatne staże i stypendia. W tym roku studenci Politechniki Łódzkiej wybrali firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jako tę, która przygotowała najlepszy program praktyk i staży oraz jako najlepszego pracodawcę.

Zapraszamy do odwiedzenia nowych pomieszczeń zaprojektowanych w niestandardowy sposób, umożliwiający spotkania i pracę własną, z których dzięki wsparciu firmy BSH będą korzystać studenci Wydziału Organizacji i Zarządzania.