Data dodania 15.02.2022 - 09:09

Politechnika Łódzka i Uniwersytet Medyczny w Łodzi prowadzą wiele wspólnych projektów i badań. Rektorzy obu uczelni postanowili docenić wzajemną współpracę i ogłaszają konkurs na najlepszą publikację, przygotowaną wspólnie przez naukowców z PŁ i UMed  w 2021 roku.

Konkurs ma charakter zamknięty. Mogą do niego zostać zgłoszone wyłącznie publikacje, których współautorami są, co najmniej jeden pracownik badawczy lub badawczo-dydaktyczny Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, i dla których uczelnie są podstawowym miejscem pracy. Nagroda zostanie przyznana w formie dyplomu z gratyfikacją finansową o łącznej wartości 40  tys. zł brutto.

Celem nowego konkursu jest promowanie współpracy międzyuczelnianej i wyłonienie najlepszych pomysłów badawczych. Termin składania wniosków mija 10 marca  2022 r. W załączeniu Regulamin Konkursu.