Data dodania 13.03.2024 - 08:40

Społeczność akademicka Politechniki Łódzkiej aktywnie włącza się we wszystkie działania na rzecz środowiska naturalnego. Już po raz kolejny uczelnia zgłosiła swój udział w akcji  "GALANTE SPRZĄTANIE. Wiosenne Porządki", którego organizatorem jest Urząd Miasta Łodzi.

W czwartek, 21 marca, w godz. 10:00–13:00 zespół chętnych do udziału w akcji pracowników i studentów PŁ będzie porządkował teren wzdłuż ul. Stefanowskiego, od ul. Radwańskiej do ul. Skorupki. Dla uczestników akcji zapewnione zostaną rękawice i worki na śmieci, a w ramach identyfikacji wizualnej – politechniczne T-shirty.

Zgłoszenia można dokonać do 18 marca (poniedziałek) poprzez formularz. Akcję koordynują pracownicy Działu Rozwoju Uczelni - tel. 42 631 29 20, e-mail: rozwoj@adm.p.lodz.pl.