Data dodania 01.12.2021 - 09:33
Kategorie aktualności

Na zakończonych w Gdańsku (26-28.11) Integracyjnych Mistrzostwach Polski Akademickiego Związku Sportowego w tenisie stołowym, studentki PŁ zdobyły jeden złoty i dwa brązowe medale.

Image

W weekendowej rywalizacji brało udział blisko 80 zawodników z 26 jednostek AZS z całej Polski. Politechnikę Łódzką reprezentowali: Anna Banachowicz z Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej oraz Agata Mochola, Agata SkalskaHubert Krokowicz - wszyscy z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Trenerem sekcji tenisa stołowego jest Teresa Biela - Jesionowska, która po zawodach powiedziała, że nasi zawodnicy rozegrali wiele emocjonujących pojedynków, uzyskując bardzo dobre wyniki.

W kategorii indywidualnej złoty medal zdobyła Agata Mochola, a medale brązowe wywalczyły Anna Banachowicz oraz Agata Skalska.  W klasyfikacji drużynowej zespół KU AZS PŁ zajął III miejsce.