Data dodania 11.12.2020 - 12:35

W hali UKS Anilana Łódź odbyły się (6.12) Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w piłce ręcznej mężczyzn. Zespół studentów Politechniki Łódzkiej okazał się najlepszy.

Reprezentacja PŁ wystąpiła w składzie: Artur Ciszewski, Dominik Kacprzak, Jakub Cytrowski, Cezary Hanczak, Michał Wojtalczyk, Błażej Modrzejewski, Przemysław Gałecki, Daniil Kozlouski, Przemysław Młodzik, Paweł Raszewski, Krzysztof Gwadera, Mateusz Szeliga, Kamil Katusza, Damian Rojewski.

Trenerem zespołu piłki ręcznej mężczyzn w PŁ jest Adam Jędraszczyk.Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant drużyny PŁ - Kamil Katusza.

W rozgrywkach udział wzięły reprezentacje: Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Łódzkiej.