Data dodania 25.04.2024 - 08:39

Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ zaprasza pracowników i studentów na wspólną celebrację wiosny w międzynarodowym otoczeniu. To będzie pierwsza edycja Mobility Picnic w Politechnice Łódzkiej, który odbędzie się w środę, 8 maja.

Piknik zaplanowano w pięknym otoczeniu przyrody, w Parku Klepacza na kampusie B, przy stawie, w godz. 11:30  - 15:30. Organizatorzy zapewniają, że podczas spotkania uczestnicy nie tylko miło spędzą czas, ale przede wszystkim będą mogli nawiązać nowe kontakty i poznać ofertę PŁ w zakresie mobilności zagranicznej, skierowanej do pracowników i studentów.

Na pikniku znajdą się stoiska informacyjne: Sekcji Mobilności Studenckiej, Sekcji Mobilności Kadry, ECIU oraz Welcome Point. Będą też gry i konkursy: giga jenga, wyścig z jajkiem, koło fortuny, badminton, bule, frisbee, bieg w trzyosobowych spodniach, a także malowanie twarzy. Znajdzie się też coś pysznego do zjedzenia: wata cukrowa, popcorn, lody, lemoniada i inne przekąski.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Wstęp wolny.