Data dodania 20.09.2023 - 09:28

Od piątku do niedzieli (22-24.09) 24 dyrektorów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych z różnych miast wizytuje łódzkie uczelnie w ramach kolejnej akcji "Zasmakuj studiowania w Łodzi".

Tym razem w ramach akcji Łódź odwiedzili przedstawiciele: Wielunia, Wrocławia, Łowicza, Skierniewic, Kutna, Kielc, Lublina, Legnicy i Sycowa. Na Politechnice Łódzkiej od rana w piątek (22.09) zwiedzali Wydział Mechaniczny PŁ. Gości powitali przedstawiciele władz uczelni i wydziału.

Po południu nauczyciele odwiedzą Uniwersytet Medyczny, potem Uniwersytet Łódzki. Wieczorem zaplanowano dla nich uroczystą kolację z  udziałem przedstawicieli miasta, uczelni i partnerów akcji "Zasmakuj studiowania w Łodzi".

Podczas pobytu w Łodzi, uczestnicy akcji będą mogli zapoznać się nie tylko z bogatą ofertą akademicką i zawodową, ale również kulturalną naszego miasta.

Partnerami tego wydarzenia są łódzkie uczelnie: PŁ, UŁ, UMed oraz firmy: Rex-Bud i PURO Łódź Hotel.