Data dodania 14.03.2022 - 09:27

Zapraszamy studentki do udziału w programie mentoringowym IT For She. W edycji 2022 dostępnych jest aż 60-ciu wyjątkowych Mentorów z najlepszych firm technologicznych!

- Do aplikowania zapraszamy studentki i absolwentki kierunków informatycznych z polskich uczelni technicznych oraz z wydziałów informatycznych i pokrewnych z uniwersytetów. Wyboru Mentora i rejestracji można dokonać na stronie: www.itforshe.pl. W ramach programu dziewczyny rozwiną różnorodne umiejętności z zakresu: programowania, zarządzania projektami, planowania kariery zawodowej, czy też przywództwa. Wszystko to w ramach wyjątkowej, indywidualnej relacji z ekspertami z najlepszych firm IT! - zachęca Marlena Piotrowska z Fundacji Edukacyjnej Perspektywy i dodaje - Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia.

LINK DO REJESTRACJI ZGŁOSZEŃ DO MENTORINGU.