Data dodania 21.04.2021 - 10:25

Galeria Biblio-Art w Bibliotece Politechniki Łodzkiej zaprasza do obejrzenia kolejnej wystawy. Doktor Robert Jundo, adiunkt w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, prezentuje unikatową grafikę artystyczną. Są to wybrane prace z cyklu Aniołowie nigdy nie umierają. Wystawę można będzie oglądać do 29 kwietnia.

Na facebooku znajdują się zdjęcia z wystawy oraz krótki film.

Plakat do wystwy w Galerii Bilio-Art na PŁ

Robert Jundo jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydziału Grafiki i Malarstwa. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w Pracowni Technik Cyfrowych u prof. Grzegorza Chojnackiego. Był to najlepszy dyplom w ASP w 2009 r.  W 2008 r.  zdobył stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Bogdana Zdrojewskiego. W 2011 r.  podjął pracę na Wydziale Grafiki i Malarstwa jako asystent prof. Grzegorza Chojnackiego w Pracowni Technik Cyfrowych. Stopień doktora uzyskał w 2016 roku.  Jest uczestnikiem wielu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce i za granicą. Twórczość w zakresie grafiki cyfrowej i projektowania graficznego, malarstwa, architektury wnętrz.  Jest miłośnikem motocykli i marki Harley Davidson. Nie jest obojętny na ludzką krzywdę, jest prezydentem stowarzyszenia Rotary Club Łódź - 4 Kultury oraz prezesem Fundacji Ochrony Praw Kobiet „Feminae Iura”.