Data dodania 07.12.2022 - 08:49

Już 14 grudnia rozpoczyna się XV Europejskie Forum Gospodarcze, organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Po raz kolejny partnerami merytorycznymi wydarzenia będą klastry, w których aktywnie działa Politechnika Łódzka: ICT Polska Centralna Klaster, LODZistics, Łódzki Klaster Fala Energii, a także Wydział Organizacji i Zarządzania.

Konferencyjne przestrzenie Vienna House by Andel’s przez 3 dni (14-16.12) gościć będą przedstawicieli biznesu, nauki i władz samorządowych. W programie przewidziano kilkanaście paneli dyskusyjnych, wykładów oraz część networkingową.

Pierwszego dnia Forum (14 grudnia) zapraszamy na dwa panele:
10:00 (Sala Cotton): Cyberbezpieczeństwo – co każdy powinien wiedzieć? – Partner Merytoryczny ICT Polska Centralna Klaster
Moderator: Grzegorz Trzciński, Technology Business Development & Site Manager, Atos Poland Global Services Sp. z o. o.
Gość specjalny: Marcin Maj, redaktor portalu niebezpicznik.pl

• prof. Andrzej Romanowski, prorektor ds. kształcenia, Politechnika Łódzka
  • Tadeusz Zabierowski, specjalista w obszarze compliance i security, Idemia Poland R&D Sp. z o.o.
  • Janusz Cieszyński, Sekretarz stanu, Pełnomocnik Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa

grafika promująca panel w EFG 2022

15:30 (Sala Cotton): Trudny rynek pracy w logistyce, a pokolenie BB, X, Y i Z – szansa i wyzwanie czy ból głowy? Spojrzenie z różnych perspektyw – Partner Merytoryczny LODZistics
Moderator: Marek Skrzyński, dyrektor ds. badań i rozwoju, ASM Research Solution Strategy
Prelegenci:

• Wiktoria Kujawa, dyrektor operacyjna, QED Edukacja, Technikum Administracyjno-Usługowe w Łodzi
  • Łukasz Michałowski, regionalny kierownik sprzedaży, Raben Logistics
  • Danuta Oleśkiewicz, HR Manager Rohlig Suus Logistics
  • dr inż. Marek Sekieta, prezes zarządu LODZistics, członek Rady Kierunku Logistyka, Politechnika Łódzka
Grafika promująca panel EFG

Drugiego dnia wydarzenia (15 grudnia) zapraszamy na godz.16:00  (Sala Cotton) na panel: Trendy rozwoju innowacji w energetyce - Partner Merytoryczny Łódzki Klaster Fala Energii
Moderator: Adam Owczarek, Politechnika Łódzka, Łódzki Klaster Fala Energii
Prelegenci:

• Adrian Sienicki, Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy, Veolia Energia Łódź S.A.
  • dr inż. Katarzyna Znajdek, Politechnika Łódzka
  • dr inż. Michał Lipian, Politechnika Łódzka, Projekt GUST

Trzeci dzień Forum,16 grudnia (piątek), zapraszamy na dwa panele organizowane przez Wydział Organizacji i Zarządzania PŁ.

• 11:00-12:00 (Sala Velvet) Jak zarządzać w dobie kryzysów i niepewności? Certyfikacja menedżerów Województwa Łódzkiego - panel jest organizowany wspólnie, przez Wydział Organizacji i Zarządzania oraz Klub 500 – Łódź.
  • 12:30 - 13:30 (Sala Velour) Dobre praktyki komercjalizacji wiedzy z uczelni do biznesu. Doświadczenia czołowych uczelni na świecie - panel organizowany przez Wydział Organizacji i Zarządzania, moderatorem będzie prof. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska, dziekan Wydziału OiZ.

Zapraszamy do rejestracji.