Data dodania 08.04.2024 - 11:37

Wieczorem (8.04) poznamy nazwisko zwycięzcy konkursu Najlepszy z dziesięciu na Politechnice Łódzkiej. Po raz siódmy zapraszamy na PŁ na wielki finał. Początek o godz. 19.00 w Sali widowiskowej PŁ (al. Politechniki 3a).

Prace nad organizacją konkursu trwają już od lutego. - Do tegorocznych eliminacji zgłosiło się ponad 140 uczestników, przedstawicieli wszystkich wydziałów PŁ - wyjaśnia Kamil Koźmiński, współorganizator wydarzenia działający w Komisji Kultury i Projektów w Samorządzie Studenckim PŁ.

W tym roku rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. - To konkurs, który daje studentom możliwość przetestowania swojej wiedzy ogólnej. Z roku na rok jego poziom wzrasta. Podczas tegorocznych eliminacji rekordzista popełnił tylko jeden błąd, dlatego wieczorem możemy się spodziewać sporych emocji - mówi Natalia Diduch, współorganizatorka konkursu i członkini Samorządu.

Dzisiejsze wydarzenie, podobnie jak w poprzednich latach, poprowadzi niezastąpiony dr inż. Bogdan Żółtowski, prof. PŁ, pełnomocnik prorektora ds. studenckich.

Konkurs jest organizowany przez studentów działających w Komisji Kultury i Projektów w Samorządzie Studenckim. W imieniu organizatorów zapraszamy także do oglądania transmisji na żywo na Facebooku Samorządu.