Data dodania 19.03.2024 - 08:10

Już 20 marca (środa) na Politechnice Łódzkiej odbędzie się Dzień Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki (EEIA). Jest to jedno z największych wydarzeń na WEEIA organizowanych przez Wydziałową Radę Studentów.

Podczas Dnia Wydziału EEIA studenci będą mieli możliwość poznania różnych ofert pracy i praktyk, a także udziału w wielu szkoleniach i prelekcjach prowadzonych przez gości z przedsiębiorstw, będących partnerami wydarzenia. To też dobra okazja do poznania potencjalnych pracodawców i zdobycia informacji o działalności kół naukowych działających na Wydziale.

Ponadto dla uczniów szkół ponadpodstawowych Wydziałowa Rada Studentów przygotował wiele atrakcji.
 - Młodsi koledzy i koleżanki będą mogli porozmawiać ze studentami o kierunkach, studiach, a także perspektywach, jakie czekają na nich poza nauką na Wydziale. Dodatkowo uczniowie będą mogli obejrzeć najnowsze laboratoria oraz poznać działalność Studenckich Kół Naukowych - zachęcają do udziału studenci, organizatorzy wydarzenia.

Podczas Dnia Wydziału odbędzie się panel Q&A ze studentami, a także wykłady przygotowane specjalnie pod kątem różnych zainteresowań uczestników.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.