Data dodania 16.10.2023 - 12:47

Kolejne spotkanie z cyklu Zawód Naukowiec odbędzie się 21 października (sobota), tradycyjnie w Instytucie Matematyki Politechniki Łódzkiej. Uczestnicy będą mieli okazję poznać osiągnięcia pracowników i studentów PŁ.

Spotkania są przeznaczone są dla osób powyżej 13 roku życia. Uczniowie szkół, a nawet całe klasy, mogą uczestniczyć w spotkaniach w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Instytut Matematyki wystawia odpowiednie certyfikaty.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w hybrydowo:

•     stacjonarnie w Instytucie Matematyki (Al. Politechniki 8, budynek B9, aula F10),
  •     zdalnie - link do spotkania.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00. W pierwszej części wystąpią naukowcy - dr hab. inż. Przemysław Kubiak, prof. uczelni z Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ oraz studenci Aleksandra Woźniak i Łukasz Barszczak z zespołu Iron Warriors, którzy opowiedzą o silnikach spalinowych w czasach elektromobilności  jak przejechać 837 km na jednym litrze paliwa. O godz.12:30 odbędzie się prezentacja pojazdu. Szczegółowe opisy na stronie wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają na Politechnikę Łódzką indywidualnie, z przyjaciółmi lub całą rodziną. Chęć uczestnictwa w wydarzeniu stacjonarnym prosimy zgłaszać do pani dr Anny Olek - anna.olek@p.lodz.pl.