Data dodania 20.04.2021 - 13:58

Po raz pierwszy seminarium zaplanowano online na platformie MS Teams. W konferencji, która odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia, weźmie udział 27 prelegentów, którzy przedstawią 22 prezentacje z dziedziny architektury.

Seminarium „ŁÓDŹ U LIKE 2021 – zobaczyć, dotknąć, doświadczyć, przeżyć, opowiedzieć", podobnie jak w latach ubiegłych, ma na celu stworzenie studentom z całej Polski platformy umożliwiającej dzielenie się pasjami, wrażeniami, obserwacjami i doświadczeniami z podróży architektonicznych. Jest organizowane przez Koło Naukowe Studentów Architektury PŁ IX Piętro.

Konferencja stanowi jedną z form realizacji celów działania naszego Koła Naukowego, takich jak propagowanie i upowszechnianie studenckiej działalności samokształceniowej, badawczej, twórczej i popularyzatorskiej, poznawanie dziedzictwa architektonicznego oraz najnowszych trendów i osiągnięć architektury polskiej i światowej, wymiana doświadczeń i rozbudzanie zainteresowań - wyjaśnia Alicja Szczerbińska, przewodnicząca.

W programie zaplanowano wiele bardzo interesujących wystąpień przedstawicieli z różnych polskich uczelni, a także z Czech.