Data dodania 04.07.2023 - 08:35

W minioną sobotę (1 lipca) w Zatoce Sportu PŁ odbyła się Gala Aktywności Środowiska Studenckiego Politechniki Łódzkiej, na której zaprezentowano i wyróżniono najbardziej innowacyjne oraz najciekawsze projekty organizowane m.in. przez koła naukowe.

Podczas Gali zostało nagrodzonych 12 laureatów - studentów lub wydarzeń w następujących kategoriach:

Adaptacja studentów: Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny "Wtyczka 2022' - Wydziałowa Rada Studentów (WRS) Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki (WEEIA).
Promocja jednostki: Wejścióweczka nie z tej ziemi" - WRS Wydziału Organizacji i Zarządzania.
Współpraca z biznesem: Dzień Wydziału EEIA 2023" - WRS WEEIA.
Prostudencka jakość:     "Akcja Integracja" - WRS WEEIA.
Grill u Jokera - VII DS.
Student artysta: Piotr Sznajder, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej.
Student sportowiec: Konstanty Hasiak - Wydział Mechaniczny/ Centrum Kształcenia Międzynarodowego.
Student naukowiec: Julia Baryga - Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności.
Najlepszy projekt Organizacji Studenckiej: PoliGadka.
Partner zewnętrzny: JTI Polska - Japan Tobacco International.
Przyjaciel samorządu: Dominik Leżański.
Najlepszy projekt Koła Naukowego: RE-JEANS - SKN Włókno.

Organizatorem wydarzenia był Samorząd Studencki PŁ.