Data dodania 18.03.2024 - 14:09

Jego Magnificencja Rektor Politechniki Łódzkiej, prof. Krzysztof Jóźwik, zaprasza do udziału w corocznych konkursach, których celem jest aktywizacja działalności badawczej oraz promowanie wybitnych osiągnięć naukowych.

Są to następujące konkursy:

• o nagrodę dla najlepiej cytowanej autorki/cytowanego autora w 2024 roku,
  • o nagrodę dla autorki/autora najlepszych publikacji naukowych wydanych w 2023 roku,
  • o nagrodę dla najlepiej publikującej doktorantki/publikującego doktoranta w 2023 roku,
  • o nagrodę dla najmłodszej pierwszej autorki/najmłodszego pierwszego autora publikacji naukowej wydanej w 2023 roku,
  • za najbardziej wartościowe wdrożenie w 2023 roku.

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie pracownicy PŁ, dla których uczelnia jest podstawowym miejscem pracy. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego posiedzenia Senatu PŁ, 24 maja.

Szczegółowe informacje na temat każdego z wymienionych konkursów znajdują się regulaminach. Ilekroć w regulaminach są użyte słowa: autor, pracownik, doktorant, student, kandydat, laureat, odnoszą się one do osób różnej płci.

Jednocześnie informujemy, że Laureatów konkursów wyłania Senacka Komisja Nauki, Promocji i Współpracy z Zagranicą i ma ona również prawo do zarekomendowania Rektorowi kandydatury do nagrody specjalnej.

Zgłoszenia do konkursów należy przesyłać do Centrum Wspierania Nauki pocztą elektroniczną na adres: rncwn@adm.p.lodz.pl do 9 kwietnia 2024 r. Bliższych informacji o konkursach udziela Centrum Wspierania Nauki pod wewnętrznym numerem telefonu 20-52 lub 20-44 oraz elektronicznie pod adresem rncwn@adm.p.lodz.pl.