Data dodania 26.03.2024 - 09:23

Łódzkie Partnerstwo Akademickie (ŁPA) serdecznie zaprasza studentów i doktorantów do udziału w Konkursie na prezentację w ramach Międzynarodowego Kongresu „Kultura Miasta Regeneracyjnego”.

- Włączcie się aktywnie do programu kongresu i zaprezentujcie swoją aktywność naukową pośród 100+ przedstawicieli świata kultury z Polski i Europy - zachęcają organizatorzy konkursu.

ŁPA wspiera międzynarodową konferencję "Kultura Miasta Regeneracyjnego" organizowaną przez Open Eyes Economy Summit oraz Urząd Miasta Łodzi w dniach 14-15 maja w EC1. Nagrodą w konkursie jest możliwość aktywnego udziału w konferencji i podzielenia się swoją działalnością, badaniami bądź pomysłem na rozwój kulturalny miasta Łodzi.

Przyjmowane są następujące rodzaje zgłoszeń:

• prezentacja ustna (max. 10 minut)
  • film (max. 10 minut)
  • poster A1

W konkursie mogą brać udział studentki/studenci i doktorantki/doktoranci łódzkich uczelni. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne lub grupowe. Grupa może być związana z organizacją lub kołem naukowym bądź zostać zawiązana nieformalnie na potrzeby konkursu. Wystarczy przesłać zgłoszenie przez formularz do 18 kwietnia. Informację o wyniku konkursu wraz z zaproszeniami na Kongres prześlemy do 26 kwietnia. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: kontakt@lpa.edu.pl

banerr newslettera PŁ