Data dodania 14.02.2022 - 12:37

Zapraszamy na Politechnikę Łódzką na kolejne spotkanie w ramach Czwartkowego Forum Kultury. Gościem wydarzenia będzie Kajetan Duszyński, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Tokio, doktorant w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej PŁ.

Spotkanie zatytułowane "Zawsze byłem szybszy od innych..." poprowadzi prof. Anna Jeremus-Lewandowska. Premiera nagrania 17 lutego o godz. 18.00.

Kajetan Duszyński  jest złotym medalistą w sztafecie mieszanej 4 x 400 metrów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. A także medalistą mistrzostw Polski juniorów na stadionie i w hali. Pasjonat sportu i biotechnologii!  Ukończył Politechnikę Łódzką, obecnie jest doktorantem w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej PŁ. Reprezentuje AZS w Łodzi. Poleca uprawianie lekkoatletyki młodym i tym bardziej "dorosłym".