Data dodania 02.03.2022 - 09:49

Biuro Karier Politechniki Łódzkiej zaprasza 18 marca do udziału w kolejnej edycji "Firmowej nocy szkoleń dla wilków". Firmy współpracujące z PŁ przygotowały kilka interesujących warsztatów. Zapisy do 17 marca.

Program wydarzenia:

15.00–17.00 Deloitte Digital, temat: Technology – what’s Next?

Deloitte Digital zaprasza na warsztat z technologią Next (https://nextjs.org) – reactowym frameworkiem pozwalającym na niespotykanie szybkie stawianie stron z możliwością wprowadzania zmian in real time i zastosowaniem bardzo szerokiej gamy dodatkowych opcji. Korzystają z niej marki takie jak Nike, Starbucks, Netflix (job board) i Twitch (mobile).  Prowadzący pokażą jak najlepiej w praktyce wykorzystać wiedzę uczelnianą, by w prosty i szybki sposób budować strony, które mają potencjał zarabiać miliony dolarów. Zapisy.

Aby jak najwięcej skorzystać na sesji, organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przygotowania się do używania poniższych narzędzi platform:

15.00–17.00 Firma Eurofins, temat: Jak znaleźć wymarzoną pracę? Daj się zauważyć!

Dzięki temu szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak ważne jest korzystanie z takich narzędzi jak LinkedIn, jak zredagować idealne CV, jak zachować się podczas procesu rekrutacji, a jakich błędów unikać. Ekspert Eurofins opowie o tym czego się spodziewać, co wolno, czego nie wolno, a na co powinniście zwrócić uwagę podczas udziału w procesie rekrutacyjnym. Zapisy.

17.30–19.30 Firma Geberit Produkcja, temat: Warsztat na start.

Jak napisać własne CV, które zaciekawi pracodawcę? Jak przygotować się do rozmowy? Jak przygotować się do rozpoczęcia aktywności zawodowej? Kulisy procesu rekrutacji. Zapisy.

17.30 - 19.30 Firma: LSI Software, temat: Optymalizacja zapytań SQL'owych w praktyce.

Podczas szkolenia uczestnicy porozmawiają o najczęściej popełnianych błędach w pisaniu zapytań SQL'owych. Przeanalizują przykłady, w których z dwóch kwerend zwracających identyczne wyniki jedna wykonuje się kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy szybciej. Omówią za i przeciw różnych rozwiązań, a także porozmawiamy o tym czy - i dlaczego - naprawdę ma to znaczenie w praktyce? Zapisy.

20.00-22.00 Firma MAN Bus, temat: Z MAN Bus w elektromobilność.

Budowa aut elektrycznych na podstawie autobusu elektrycznego. Sposoby ładowania aut elektrycznych (typy ładowarek, infrastruktura itd.). Proces produkcyjny w Starachowicach (omówienie głównych etapów). Zapisy.

20.00-22.00 Firma Polpharma, temat: Polpharma- Polska firma farmaceutyczna nie tyko dla farmaceutów.

Polpharma jest największą firmą farmaceutyczną działającą w Polsce, zatrudniającą blisko 7 tysięcy osób. Podczas wystąpienia uczestnicy poznają Polpharmę jako docenionego pracodawcę oraz jako największego w Polsce producenta substancji farmaceutycznych. Przekonają się, że w Polpharmie ogromne możliwości na rozwój mają nie tylko farmaceuci! Zapisy.

Osoby zainteresowane szkoleniami, które nie są studentami PŁ mogą się zapisać wysyłając maila na adres: biurokarier@adm.p.lodz.pl

Więcej informacji na stronie Biura Karier PŁ.