Data dodania 08.04.2024 - 09:55

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej (FTIMS) zaprasza 10 kwietnia na  6. Dzień Otwarty. Organizatorzy przygotowali dwa osobne programy dla uczestników wydarzenia: jeden dla uczniów szkół ponadpodstawowych i drugi dla studentów.

Uczniów poszukujących swojej ścieżki kształcenia, w Auli Magica powita dziekan Wydziału prof. Adam Wojciechowski wykładem "Jaki kierunek studiów wybrać". Uczestnicy m.in. dowiedzą się jak wygląda studiowanie na Wydziale FTIMS, poznają działalność wydziałowych kół naukowych, do których będą mogli wkrótce dołączyć. Wysłuchają także kilku ciekawych prezentacji i referatów.

Program Dnia Wydziału FTIMS dla uczniów

Na początek Dnia Wydziału studenci są zaproszeni do Centrum Technologii Informatycznych na projekcję filmu "Wszystko z nami w porządku". Do tematyki wprowadzi widzów dr hab. inż Rafał Szrajber. Następnie w Auli Minor będą mogli wysłuchać wystąpień przedstawicieli firm współpracujących z wydziałem oraz poznać ofertę programów stażowych i praktyk, a także dowiedzieć się o możliwościach rozwoju poza zajęciami.

Program Dnia Wydziału FTIMS dla uczniów

Na wszystkich uczestników Dnia Wydziału będą czekać konkursy z nagrodami, a przede wszystkim dobra atmosfera  - zachęcają do udziału organizatorzy wydarzenia Wydziałowa Rada Studentów Wydziału FTIMS.

Link do zapisów na Dzień Wydziału FTIMS (lodz.pl)