Data dodania 05.04.2024 - 11:52

Zapraszamy na niepowtarzalną 6. edycję studenckiej Konferencji Zastosowań Matematyki MathUp. - Podczas trzech stacjonarnych sesji będzie można wysłuchać wielu ciekawych referatów po polsku i angielsku, wziąć udział w quizach z nagrodami i zobaczyć starcie prelegentów o Puchar dziekana WEEIA, nagrodę dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej oraz uznanie publiczności - zachęca do udziału dr inż. Gertruda Gwóźdź z Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki PŁ, współorganizatorka wydarzenia.

W środę, 10 kwietnia, w godz. 10:00-17:15 w auli E1 Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Matematyki, studenci Politechniki Łódzkiej oraz goście z kraju i zagranicy opowiedzą o różnorodnych zastosowaniach matematyki w nauce, technice, sztuce, a także życiu codziennym.

Wśród wielu propozycji referatów doktor Gertruda Gwóźdź wymienia: Game Theory in Psychology: The accuracy of mathematical models in predicting human behaviour, Matematyczna Droga do Altruizmu czy Jak dobrze zapakować plecak? i dodaje: Brzmi intrygująco? A to jedynie kilka tematów, których będzie można posłuchać podczas tegorocznej konferencji. Wstęp wolny na całe wydarzenie.

Więcej informacji na stronie MathUp (lodz.pl).

Szczegółowy program wydarzenia.

banerr newslettera PŁ