Data dodania 04.03.2024 - 09:38

Już w piątek, 8 marca, rozpoczyna się w Politechnice Łódzkiej 49. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2024, jedno z najbardziej oczekiwanych przez miłośników muzyki i podróży wydarzenie kulturalne w Łodzi.

- YAPA to więcej niż tylko festiwal piosenki turystycznej - to prawdziwa uczta dla zmysłów, pełna niezapomnianych koncertów, muzyki, konkursów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Dołącz do nas i poczuj energię unikatowej atmosfery, poczuj smak nadchodzącego wielkimi krokami Studenckiego Lata - zaprasza Radosław Jankowski, dyrektor festiwalu.

Na scenie w Zatoce Sportu PŁ wystąpią m.in. Chwila Nieuwagi, Plateau, Hanna Czajkowska, Monika Kowalczyk, Ranko Ukulele, Bahaba - Basia Beuth z zespołem, Zuzanna, Oreada, Shantażyści, Pod Wiatr oraz zespoły konkursowe.

Przez trzy dni Zatoka Sportu stanie się sercem kampusu PŁ, a Cotton w IV Domu Studenta PŁ, bedzie Klubem Festiwalowym otwartym dla gości festiwalowych 24 godziny na dobę. - Wszystko po to, by uczestnikom zapewnić niezapomniane nocne spotkania pełne muzyki i zabawy. Nie zapomnijcie podzielić się tą informacją ze swoimi znajomymi, abyście mogli razem doświadczyć niezapomnianej przygody na YAPIE - zachęca Radosław Jankowski.

Szczegółowy program wydarzenia.

banerr newslettera PŁ