Data dodania 11.05.2021 - 10:49

Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka z cyklu Wokół Uczelni, w którym prof. Krzysztof Jóźwik podsumowuje ostatnie trzy miesiące działalności Politechniki Łódzkiej. W tym czasie PŁ otrzymała tytuł Uczelnia w chmurze Microsoft oraz nagrodę Made in Poland.

Ostatnie tygodnie, pomimo ograniczeń pandemicznych, przyniosły bardzo dużo wydarzeń. Odbył się po raz drugi w historii PŁ Wirtualny Dzień Otwarty. Także kolejne Akademickie Targi Pracy były zorganizowane w w formule online. Ważnym wydarzeniem uczelnianym był jubileusz 30-lecia Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji.

Rektor PŁ podpisał list intencyjny z Whirpool Company Polska, a nasi studenci z zespołów GUST i Intelligent Hives odnieśli kolejne sukcesy w konkursach. To tylko niektóre spośród wielu uczelnianych wydarzeń...