Data dodania 31.01.2024 - 08:41

Politechnika Łódzka i Uniwersytet Medyczny w Łodzi prowadzą wiele wspólnych badań i projektów. Rektorzy obu uczelni postanowili po raz kolejny podkreślić i docenić międzyuczelnianą współpracę, ogłaszając konkurs na najlepszą, oryginalną publikację naukową, przygotowaną wspólnie przez naukowców PŁ i UMed.

Konkurs ma charakter zamknięty. Mogą do niego zostać zgłoszone wyłącznie publikacje, których współautorami są, co najmniej jeden pracownik badawczy lub badawczo-dydaktyczny Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, i dla których uczelnie są podstawowym miejscem pracy.

Nagroda zostanie przyznana w formie dyplomu z gratyfikacją finansową o łącznej wartości 40 000 zł brutto.

Wniosek o przyznanie nagrody za najlepszą wspólną oryginalną publikację naukową w 2023 roku, przygotowany zgodnie z załącznikami do regulaminu konkursu, wraz z kopią publikacji oryginalniej i oświadczeniami, należy składać do Centrum Wspierania Nauki (e-mail: rncwn@adm.p.lodz.pl). Wniosek może być przesłany w postaci skanu z podpisem odręcznym albo podpisany elektronicznie. Wnioski można również przesyłać pocztą tradycyjną na adres ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź.

Termin składania wniosków do Centrum Wspierania Nauki upływa 29 lutego 2024 r. Zapraszamy wszystkich badaczy do kolejnej edycji konkursu.

Bliższych informacji o konkursie udziela Centrum Wspierania Nauki Politechniki Łódzkiej pod numerem telefonu 42 631 20 52 lub elektronicznie pod adresem: rncwn@adm.p.lodz.pl.