Projektowanie, budowa i charakteryzacja linii światłowodowych

Rozwój sieci światłowodowych jest niezbędny, aby sprostać coraz wyższemu zapotrzebowaniu na przepustowość pasm przesyłu – liczba użytkowników sieci światłowodowych rośnie z dynamiką 150% rocznie.

Design, construction and characterisation of optical-fibre lines

Oferta usługowa Katedry Przyrządów Półprzewodnikowych  i Optoelektronicznych obejmuje szeroki zakres prac związanych z projektowaniem linii światłowodowych, budową linii światłowodowych oraz pomiarami transmisyjnymi i reflektometrycznymi.

Odbiorcą usługi mogą być instytucje i przedsiębiorstwa związane z szeroko rozumianą telekomunikacją i transferem danych, których produkty i usługi oparte są na łączach światłowodowych.

PROJEKTOWANIE LINII ŚWIATŁOWODOWYCH / BUDOWA LINII ŚWIATŁOWODOWYCH / POMIARY TRANSMISYJNE I REFLEKTOMETRYCZNE

Katedra Przyrządów Półprzewodnikowych i Optoelektronicznych

Data dodania:2019-07-17