75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Informacje dla prasy

2020-05-19

Wirtualny dzień otwarty Politechniki Łódzkiej

Jak nie wychodząc z domu zobaczyć najlepsze miejsce do studiowania, przyjrzeć się jego głównym atutom i wybrać kierunek dający satysfakcję na czas studiów i po ich ukończeniu? Politechnika Łódzka zaprasza na wirtualny dzień otwarty w najbliższą sobotę 23 maja od godz. 10:00. Transmisja będzie prowadzona w mediach społecznościowych PŁ oraz na kanale YouTube.  
więcej
2020-05-18

Szkolenia i granty na rozwój talentów informatycznych

Rozpoczął się nabór do projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Wszystkie osoby z pasją do informatyki i jej popularyzacji wśród uczniów mogą otrzymać merytoryczne i finansowe wsparcie. W dobie cyfryzacji jest to oferta szczególnie atrakcyjna. Rekrutacja trwa do 15 czerwca 2020 r.
więcej
2020-05-17

Wirtualny Chór dla Papieża Polaka

Na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II politechniczne chóry z całej Polski zrealizowały unikatowy projekt. Efekt pracy młodych artystów usłyszymy już w poniedziałek, 18 maja br. na kanale You Tube o godzinie 12:00. Data premiery nie jest przypadkowa, ponieważ w tym dniu w 1920 r. w Wadowicach przyszedł na świat Karol Józef Wojtyła, przyszły Papież Jan Paweł II.
więcej
2020-05-14

Uruchomienie badawczej sieci 5G w Łodzi

DIH5G (Digital Innovation Hub 5G) - konsorcjum zrzeszające Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy (lider), Politechnikę Łódzką, Ericsson oraz Fundingbox ogłosiło uruchomienie badawczej sieci 5G na Politechnice Łódzkiej. Projekt stał się możliwy dzięki inicjatywie i środkom Ministerstwa Rozwoju.
więcej
2020-05-13

zdalne uruchomienie badawczej sieci 5G na Politechnice Łódzkiej

DIH5G (Digital Innovation Hub 5G ) - konsorcjum zrzeszające Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy (lider), Politechnikę Łódzką, Ericsson oraz Fundingbox zaprasza na zdalne uruchomienie badawczej sieci 5G na Politechnice Łódzkiej. Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Rozwoju. Uroczystość odbędzie się 14 maja br. o godzinie 10.00.  
więcej
Chór PŁ
2020-05-11

Chóry z Politechnik na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II

Chóry z Politechnik, w tym także z Politechniki Łódzkiej nagrywają zdalnie kompozycje przygotowaną na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II Zamknięcie sal koncertowych, brak możliwości uczestniczenia w zajęciach i próbach, nie stanęły na przeszkodzie artystom śpiewającym w Akademickich Chórach Politechnik, którzy postanowili uczcić pamięć Wielkiego Polaka tworząc Ogólnopolski Wirtualny Chór Politechnik.
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE