Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Informacje dla prasy

2018-07-30

60 praktykantów z całego świata gości Politechnika Łódzka

Przedstawiciele 4 kontynentów odbywający w Politechnice Łódzkiej i łódzkich firmach praktyki w ramach programu IAESTE spotkają się z władzami Politechniki Łódzkiej we wtorek 31 lipca o godz. 10:30 w Centrum Kształcenia Międzynarodowego (ul. Żwirki 36).
więcej
2018-07-27

Wręczenie certyfikatów na Mistrzostwa Europy Seniorów w pływaniu

Certyfikaty na zawody zaplanowane na początku sierpnia w Glasgow otrzyma 28 zawodników i zawodniczek oraz ich trenerzy, fizjoterapeuci i lekarz, którzy będą czuwać nad zdrowiem i kondycją w czasie zawodów rozgrywanych w stolicy Szkocji.  
więcej
2018-07-26

Politechnika Łódzka zakończyła pierwszy etap rekrutacji

Politechnika Łódzka w czwartek 26 lipca opublikowała listy przyjętych na pierwszy rok studiów. Najwięcej osób chciałoby studiować informatykę. Ten kierunek jest niezmiennie rekrutacyjnym hitem.
więcej
2018-07-25

Wavy na Imagine Cup 2018

W tym roku do konkursu Microsoft Imagine Cup zgłosiło się kilkanaście tysięcy zespołów z całego świata. Do finałów odbywających się w Seattle w Stanach Zjednoczonych zakwalifikowano 49 projektów z całego świata, w tym jeden z Polski.
więcej
Zespół Wavy podczas prezentacji na konkursie Microsoft Imagine Cup 2018.
2018-07-24

Pierwszy sukces Wavy w Microsof Imagine Cup

Reprezentanci Polski, drużyna Wavy - studenci Politechniki Łódzkiej i ich kolega z Politechniki Warszawskiej, znaleźli się w czołowej szóstce projektów studenckich o tematyce Big Data na świecie!
więcej
2018-07-23

Finały światowe konkursu Microsoft Imagine Cup 2018 rozpoczęte

Zespół Wavy rozpoczął wczoraj (22 lipca) zmagania w finałach światowych konkursu Imagine Cup 2018 (#ImagineCup) odbywających się w Seattle w Stanach Zjednoczonych. Drużyna studentów z Politechniki Łódzkiej wspierana przez ich kolegę z Politechniki Warszawskiej została wyłoniona w finałach krajowych i reprezentuje w USA nie tylko Uczelnię, ale również Polskę. W rywalizacji odbywającej się w siedzibie firmy Microsoft bierze udział 49 projektów z całego świata.  
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE