Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Informacje dla prasy

2018-03-19

Minister Gowin wręczy stypendia

Rozstrzygnięto Konkurs Fundacji Politechniki Łódzkiej na jednorazowe stypendia dla szczególnie uzdolnionych studentów Politechniki Łódzkiej. Nazwiska laureatów poznamy w czasie uroczystej gali. Gościem honorowym gali będzie Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego, który wręczy stypendia Laureatom.
więcej
2018-03-19

Otwarty dzień innowacyjnych technologii

We wtorek 20 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 10) odbędzie się spotkanie w ramach krajowych inteligentnych specjalizacji KIS TECHNOLOGY OPEN DAY, którego motywem przewodnim będą Innowacyjne Technologie.
więcej
2018-03-16

„Historia eksperymentu chemicznego” w zabytkowym wnętrzu EC1

Jubileuszowa, dziesiąta,  Ścieżka Edukacyjna Wydziału Chemicznego PŁ „Historia eksperymentu chemicznego” zostanie uroczyście otwarta we wtorek 20 marca 2018 r. o godz. 11:00 i potrwa do niedzieli 25 marca.  
więcej
Budynek Wydziału EEIA. Foto. Jacek Szabela
2018-03-16

Otwarty Dzień Wydziału EEIA

Szkolenia prowadzone przez 26 firm z regionu, turniej gamingowy w Counter-Strike: Global Offensive oraz 36-godzinny Game Jam - to niektóre z atrakcji przygotowanych przez studentów w trzeciej edycji Dnia Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki
więcej
2018-03-14

PŁ oraz PWSZ we Włocławku poszerzają współpracę

Dobre doświadczenia wynikające z dotychczasowych kontaktów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku z Wydziałem Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ skłoniły władze obu uczelni do rozwinięcia współpracy.
więcej
2018-03-13

Grant Homing dla fizyczki z PŁ

12 młodych doktorów otrzymało dofinansowanie z programu HOMING na realizację innowacyjnych projektów. Dr inż. Paulina Komar z Instytutu Fizyki Politechniki Łódzkiej jest jedną z laureatek, która powróciła do Polski, aby tu realizować swoje badania.
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE