Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Informacje dla prasy

Budynek Wydziału EEIA. Foto. Jacek Szabela
2017-04-24

Gala nagród w ogólnopolskich konkursach z nauk ścisłych

Po ponad pół roku zmagań dobiega końca 13. edycja ogólnopolskich konkursów z zakresu nauk ścisłych dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych realizowana na terenie Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. We wszystkich 9 konkursach w fazie eliminacyjnej uczestniczyło ponad 7000 uczniów.
więcej
2017-04-24

VII edycja Certyfikacji Menedżerów

Uroczysta Gala wręczenia Certyfikatów Menedżera Województwa Łódzkiego odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Politechniki Łódzkiej przy al. Politechniki 3a w Łodzi.
więcej
Budynek dydaktyczny Wydziału Inzynierii Procesowej i Ochrony Środowiska - LabFactor. Foto: Jacek Szabelaa
2017-04-20

Konkurs Chemiczny Trzech Wydziałów PŁ

21 kwietnia o godzinie 10.30 w gmachu LabFactor (Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ), III p., odbędzie się wręczenie nagród w Konkursie Chemicznym Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej.
więcej
2017-04-18

Praktycznie o komercjalizacji

Porozumie Akademickich Centrów Transferów Technologii organizuje w Politechnice Łódzkiej ogólnopolską konferencję poświęconą wymianie doświadczeń i wiedzy na temat procesów komercjalizacji wyników badań.
więcej
2017-04-12

Nowe kierunki studiów w Politechnice Łódzkiej

Zbliża się rekrutacja na studia w Politechnice Łódzkiej. Znane są już terminy przyjmowania dokumentów oraz limity miejsc na poszczególne kierunki studiów. Na liście kierunków studiów jest też kilka nowości.
więcej
2017-04-10

Inżynierowie z PŁ przez Sukcesję do Brna

We wtorek 11 kwietnia w Sukcesji odbędzie się Finał Lokalny międzynarodowego Konkursu Inżynierskiego EBEC (European BEST Engineering Competition). Weźmie w nim udział 16 najlepszych drużyn. Tylko dwie wyjadą na Finał Ogólnopolski do Gdańska, którego zwycięzcy pojadą do Brna, by walczyć o tytuł najlepszych inżynierów w Europie.
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE