Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Informacje dla prasy

Willa Józefa Richtera, obecna siedziba rektora.
2017-01-19

Politechnika Łódzka i Zakład Ubezpieczeń Społecznych będą współpracować

Podpisanie umowy 20 stycznia 2017 r (piątek) o godz. 12:00 w rektoracie Politechniki Łódzkiej przy ul. Ks. Skorupki 10/12
więcej
2017-01-16

HUCULSZCZYZNA 2016

Studenci architektury Politechniki Łódzkie od 1995 roku wykonują pomiary historycznych, drewnianych cerkwi w rejonach historycznej Huculszczyzny i Pokucia. Trudno znaleźć w innej polskiej uczelni podobne wyprawy naukowe w Karpaty Wschodnie na Ukrainie, z tak długa tradycją i dorobkiem. W czwartek, 19 stycznia, odbędzie się wernisaż wystawy retrospektywnej po XVIII Wyprawie Naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Studentów Architektury „XI Piętro”.
więcej
2017-01-16

Świeżaki pokażą dziekanom co warto zmienić

„Promocja kierunku Inżynieria Materiałowa” i „Przeprojektowanie przestrzeni Fabryki Inżynierów XXI wieku” z takimi między innymi projektami zmierzyli się studenci pierwszego stopnia na pierwszym roku Inżynierii Materiałowej. Jak sobie poradzili z tak poważnymi tematami? Zdaje się, że na medal bo wyniki zostaną zaprezentowane w najbliższy wtorek przed władzami wydziału i mają szansę na częściowe wdrożenie.
więcej
2017-01-16

Informatycy z certyfikatem

Poznaliśmy zwycięzców VI edycji Łódzkiego Testu Informatyków. Uroczystość rozdania certyfikatów i nagród zgromadziła ponad 20 laureatów.
więcej
Budynek Centrum Technologii Informatycznych PŁ.
2017-01-09

Poznamy zwycięzców Łódzkiego Testu Informatyków

Kto okazał się najlepszy w VI edycji „Łódzkiego Testu Informatyków”? Tego dowiemy się już w czwartek 12 stycznia w czasie uroczystego rozdania certyfikatów i nagród z udziałem władz uczelni i nagrodzonych. Pula nagród to 14 000 złotych.
więcej
2017-01-05

Powstanie Liga Liderów Technologii

Intensyfikacja współpracy międzynarodowej firm z województwa łódzkiego to cel projektu Liga Liderów Technologii – nową marką regionu łódzkiego koordynowanego przez Politechnikę Łódzką. Działania dotyczyć będą firm sektora MŚP działających w obszarze Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji.
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE