75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Informacje dla prasy

Grafika reklamująca na PŁ konferencję Study in Poland
2020-01-21

Breifing prasowy nt. konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2020"

Politechnika Łódzka, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Fundacja Edukacyjna "Perspektywy” serdecznie zapraszają na briefing prasowy na temat konferencji “Studenci zagraniczni w Polsce 2020” poświęconej metodom umiędzynarodowienia polskich uczelni
więcej
2020-01-13

Naukowiec z PŁ w Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Polska Komisja Akredytacyjna, jedno z najważniejszych dla jakości kształcenia w szkolnictwie wyższym ciał eksperckich rozpoczęła nową kadencję 2020-2023. Wśród powołanych do tego gremium jest dr hab. inż. Jacek Kucharski, prof. PŁ, który będzie pracował w 13 osobowym zespole nauk inżynieryjno-technicznych.
więcej
2020-01-13

Ericsson zbuduje badawczą sieć 5G na Politechnice Łódzkiej

Ericsson, Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy oraz Politechnika Łódzka  zawarły umowę z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii – obecnie Ministerstwem Rozwoju, aby utworzyć tzw. Hub innowacji Cyfrowej. Kluczowym elementem projektu będzie budowa sieci 5G na terenie Kampusu Politechniki Łódzkiej.
więcej
2019-12-16

Koniec roku, koniec studiów

W czwartek 19 grudnia 2019 roku o godzinie 17:00 rozpocznie się uroczysta, 20. Gala Zakończenia Studiów w Centrum Kształcenia Międzynarodowego IFE. Absolwenci IFE są liderami na polskim i światowym rynku pracy. Wielu z nich nawiązuje kontakty zawodowe jeszcze w trakcie studiów.
więcej
2019-12-12

Przedsiębiorcze koła

W konkursie Santander Universidades dla Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej udział wzięło 7 zespołów. Ich pomysły są ciekawe, inspirujące i warte kontynuowania. Santander Universidades przeznaczył na nagrody 5000 zł. Konkurs "Przedsiębiorcze Koło" podzielony był na trzy etapy.
więcej
logo 75
2019-12-11

Sprawdzian przed Gwiazdką

Przed nadchodzącymi świętami Politechnika Łódzka proponuje uczniom sprawdzian. Dobry wynik może być jak wymarzony prezent od Mikołaja! Uczelnia umożliwia w przedświątecznym tygodniu przystąpienie on-line do rozwiązania maturalnych zestawów z matematyki, fizyki i chemii.
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE