Zaproszenie PŁ do uczestnictwa w projekcie Tempus, koordynowanego przez Uniwersytet Narodowy w Charkowie.

Politechnika Łódzka otrzymała zaproszenie do wzięcia udziału w konsorcjum w ramach programu Tempus, koordynowanego przez Uniwersytet Narodowy im. Karazina w Charkowie (Ukraina). Projekt zatytułowany będzie "Development and implementation of an MBA programme in the field of energy management using blended learning methodology".

Na zaproszenie Prorektora ds. Kształcenia dra inż. hab. Krzysztofa Jóźwika, prof. nadzw., robocze spotkanie dziekanów i osób, wyznaczonych przez dziekanów, dot. projektu, odbędzie się 18 stycznia br.o godzinie 14:00, w Rektoracie, pokój 105. Na spotkaniu będzie możliwość wspólnie omówić udział naszej Uczelni w tym projekcie i otrzymać dokładną informację o Uniwersytecie z Charkowa.

Termin złożenia projektu do Komisji Europejskiej upływa 20 lutego, natomiast Politechnika Łódzka zobowiązana jest przesłać wymaganą dokumentację projektową w terminie do 30 stycznia 2012 roku.

Dodatkowa informacja: Agnieszka Michałowska-Dutkiewicz, Dział Kształcenia, agnieszka.michalowska-dutkiewicz@p.lodz.pl, wew. 20-88

Data dodania:2012-01-13
Data aktualizacji2014-12-07