Zaproszenie na sesję brokerską w obszarze bezpieczeństwo żywnościowe i biogospodarka

26 czerwca br. w Brukseli odbędzie się międzynarodowe spotkanie brokerskie BioHorizon SC2 and KET-B Brokerage Event 2018 w obszarze 2. Wyzwania Społecznego (SC2): „Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka”.

Spotkanie partnerskie będzie poświęcone konkursom zaplanowanym na rok 2019. W wydarzeniu wezmą udział eksperci oraz reprezentanci Komisji Europejskiej, a także przedstawiciele środowisk akademickich, naukowych i biznesowych zainteresowani udziałem w nowych konkursach programu Horyzont 2020 w obszarze „Bezpieczeństwo żywnościowe” oraz KET-Biotechologia.

Celem spotkań partnerskich jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym podmiotom zaplanowania i  odbycia szeregu spotkań bilateralnych oraz rozmów z partnerami z całej Europy i spoza.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rejestracja potrwa do 27 maja lub do wyczerpania miejsc. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Data dodania:2018-05-22
Agnieszka Garcarek-Sikorska