Zaproszenie do udziału w Akademii Projektów Strukturalnych

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań odbywających się w ramach Akademii Projektów Strukturalnych. W ramach Akademii zaplanowane są trzy spotkania w terminach: 16.02, 26.02, 05.03.2018 r.

W związku z zaplanowanymi w 2018 roku przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju konkursami w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Priorytet IV „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego”, Działanie 4.1 „Badania naukowe i prace rozwojowe”, Poddziałanie 4.1.2 "Regionalne agendy naukowo-badawcze" oraz Poddziałanie 4.1.4 „Projekty aplikacyjne” serdecznie zapraszamy do udziału w Akademii Projektów Strukturalnych.

Zakres tematyczny poszczególnych spotkań obejmuje:

• Spotkanie nr 1 – dokumentacja: umowa konsorcjum, najważniejsze dokumenty w ramach dokumentacji konkursowej, klasyfikacja badań (jak prawidłowo ustalić rodzaj prac badawczych w ramach projektu), partnerzy do projektu (zwł. status przedsiębiorstwa).
  • Spotkanie nr 2 - analiza komponentów wniosku o dofinansowanie: wskaźniki, koszty kwalifikowalne, uzasadnienie innowacyjności, uzasadnienie nowości rynkowej.
  • Spotkanie nr 3 - analiza komponentów wniosku o dofinansowanie: zarządzanie projektem, zespół projektowy, analiza ryzyka, opłacalność projektu, analiza wybranych przykładów z uzasadnień oceny projektów.

Spotkania odbywać się będą w budynku A28, sala konferencyjna 208, II piętro, w godzinach 10.00-12.00.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu/spotkaniach prosimy przesyłać na adres mailowy: rnp@adm.p.lodz.pl

Data dodania:2018-02-15
Agnieszka Garcarek-Sikorska