Spotkanie informacyjne dot. konkursu na studia dualne

W związku z ogłoszonym przez NCBR konkursem w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój na „Studia dualne” 10 stycznia 2018 r. odbędzie się spotkanie informacyjne prowadzone przez Dział Projektów na temat założeń ww. konkursu.

Konkurs dotyczy opracowania programów kształcenia i realizacji studiów dualnych, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych pracodawców i przyszłych pracowników, poprzez realizację programów kształcenia przemiennego równolegle w formie zajęć dydaktycznych realizowanych w uczelni i zajęć praktycznych odbywanych u pracodawcy.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 10 stycznia 2018 r. o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej nr 208 na II piętrze w budynku Kanclerza (A28).

Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 8 stycznia 2018 r. na adres mailowy: rnp@adm.p.lodz.pl.

Informacje nt. konkursu znajdują się na stronie internetowej

Data dodania:2017-12-19
Agnieszka Garcarek-Sikorska