Spotkanie informacyjne dla doktorantów dot. konkursu ETIUDA 6

W związku z ogłoszonym przez NCN konkursem ETIUDA 6, 23 stycznia 2018 r. odbędzie się spotkanie informacyjne prowadzone przez Dział Projektów PŁ na temat założeń ww. konkursu.

ETIUDA 6 – konkurs na stypendia doktorskie skierowany do osób rozpoczynających karierę naukową, nieposiadających stopnia naukowego doktora, które wykazują się sukcesami w dotychczasowej działalności naukowej i mają wszczęty przewód doktorski w polskiej jednostce naukowej lub będą miały wszczęty przewód doktorski w polskiej jednostce naukowej do 30 czerwca 2018 r.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 23 stycznia 2018 r. o godzinie 11:00, w sali konferencyjnej nr 208 na II piętrze w budynku A28.

Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 19 stycznia 2018 r. na adres mailowy: zarzad@dokt.p.lodz.pl

Informacje nt. konkursu znajdują się na stronie internetowej.

Data dodania:2018-01-11
Agnieszka Garcarek-Sikorska