Sesja brokerska w obszarach: Nanotechnology, Advanced Materials, Manufacturing & Processing

20 listopada w brytyjskim Birmingham odbędzie się sesja brokerska w obszarach: Nanotechnology, Advanced Materials, Manufacturing & Processing.

Sieć Enterprise Europe Network we współpracy z Siecią Naukowo-Innowacyjną, BEIS, Innovate UK oraz brytyjskimi, niemieckimi i polskimi Krajowymi Punktami Kontaktowymi (KPK) zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowym wydarzeniu brokerskim dotyczącym nanotechnologii, zaawansowanych materiałów, produkcji i przetwarzania.

Jest to bezpłatne jednodniowe wydarzenie, podczas którego zaprezentowane zostaną najbliższe tematy konkursowe oraz uwagi i oczekiwania ze strony Komisji Europejskiej. Swoimi doświadczeniami podziela się również Ci, którzy tworzą już międzynarodowe partnerstwa.

Będzie to szczególna okazja do zaprezentowania swoich pomysłów przed czołowymi organizacjami badawczymi i innowatorami z branży.

Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z ekspertami z Krajowych Punktów Kontaktowych, Innovate UK i Enterprise Europe Network.

Rejestracja dostepna na stronie interentowej

Data dodania:2018-09-19
Agnieszka Garcarek-Sikorska