|
|
Poniżej lista sekcji sportowych PŁ realizowanych przez Centrum Sportu PŁ , udział w tych zajęciach umożliwia zaliczenie obowiazkowych zajęć WF w roku akademickim 2019/2020
Aerobik sportowy - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11
Prowadząca - mgr Monika Boruch
Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30, środa - godz. 18:00 - 19:30
Badminton - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11 i sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173
Prowadzący - mgr Maciej Kacprzak
Terminy: poniedziałek - godz. 20:00 - 21:30 - sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173, wtorek - godz. 21:00 - 22:30 - sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11
Judo Kobiet - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A
Prowadzący - mgr Jerzy Baykowski
Terminy: wtorek - godz. 18:00 - 19:30, czwartek - godz. 18:00 - 19:30
Judo Mężczyzn - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A
Prowadzący - mgr Tomasz Piasecki
Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30, środa - godz. 19:00 - 20:30
Lekkoatletyka Kobiet i Mężczyzn - obiekt, sala, silownia, boisko Centrum SPortu PŁ, Al. Politechniki 11
Prowadzący - mgr Adam Kula
mgr Rafał Bieniek
Terminy: Biegi/Rzuty/Skoki - wtorek - godz. 17:45 - 19:15, czwartek - godz. 17:45 - 19:15
Koszykówka mężczyzn - obiekt: Zatoka Sportu Al. Politechniki 10
Prowadzący - mgr Daiva Jodeikaite
Termin: poniedziałek, środa - godz. 18:15 - 19:45
Koszykówka Kobiet - obiekt: Zatoka Sportu Al. Politechniki 10
Prowadzący - mgr Daiva Jodeikaite
Termin: wtorek, czwartek - godz. 18:00 - 19:30
Trójbój siłowy - obiekt: siłownia Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11
Prowadzący - mgr Marcin Laśkiewicz
Termin: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30, środa - godz. 18:00 - 19:30
Narciarstwo alpejskie/snowboard - obiekt: siłownia Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11
Prowadzący - mgr Adam Kula
Terminy: wtorek - godz. 18:00 - 19:30, czwartek - godz. 18:00 - 19:30
Pływanie - obiekt: Zatoka Sportu, Al. Politechniki 10
Prowadzący - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
Terminy: poniedziałek - godz. 20:00 - 21:30, czwartek - godz. 20:00 - 21:30
Piłka ręczna Kobiet - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11
Prowadzący - mgr Agnieszka Kowalska
Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30, czwartek - godz. 18:00 - 19:30
Piłka ręczna Mężczyzn - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11
Prowadzący - mgr Adam Jędraszczyk
Terminy: wtorek - godz. 19:30 - 21:00, czwartek - godz. 19:30 - 21:00
Piłka siatkowa Kobiet - obiekt: Zatoka SPortu Al. Politechniki 10
Prowadzący: mgr Tomasz Gapiński
Terminy: wtorek, czwartek - godz. 18:30 -20:00
Piłka siatkowa Mężczyzn - obiekt: sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173/ Zatoka Sportu
Prowadzący - mgr Piotr Piotrowski
Terminy: poniedziałek - godz. 18:30 - 20:00 Zatoka Sportu Al. Politechniki 10 , środa - godz. 18:00 - 19:30 - sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173
Tenis ziemny - obiekt: Miejski Klub Tenisowy ul. Zeromskiego 117 (park im. J. Poniatowskiego)
Prowadząca - mgr Aneta Ławska
Terminy: poniedziałek - godz. 20:00 - 21:30, czwartek - godz. 20:00 - 21:30
Futsal Kobiet - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11
Prowadzący - mgr Marcin Skrydalewicz
Terminy: poniedziałek, środa - godz. 18:00 - 19:30
Futsal/Piłka nożna Mężczyzn w semestrze letnim 2019/2020:
Terminy: wtorek 19:30 - 21:15 - boiskoAZS (Łódź, ul. Lumumby 22/26)
czwartek godz. 19:30 - 21:15 boisko AZS Łódź (ul. Lumumby 22/26)
kontakt z trenerem sekcji: mgr Sławomir Ścieszko 609–990–111 / slawomir.scieszko@p.lodz.pl
Tenis stołowy Kobiet i Mężczyzn - obiekt sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11
Prowadząca - mgr Renata Łoś
Terminy: poniedziałek - godz. 19:30 - 21:00, środa - godz. 19:30 - 21:00
Udział w treningach sekcji zalicza obowiązkowe zajęcia wf na Politechnice Łódzkiej.
Informacje na temat zajęć oraz zapisy odbywają się bezpośrednio u trenerów w wyznaczonych godzinach treningów i miejscu treningu.
Data dodania:2016-