Pracownik techniczny - student/ka (2 osoby) w projekcie Sonata BIS Narodowego Centrum Nauki na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej

OFERTA PRACY w projekcie Sonata BIS Narodowego Centrum Nauki: "Wpływ samoorganizacji i mikrostruktury na właściwości elektryczne cienkich warstw półprzewodników skoniugowanych podczas odkształceń mechanicznych" na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej (kierownik projektu: dr hab. Wojciech Pisula, Prof. PŁ)

Jeżeli interesuje Cię nanotechnologia, elektronika elastyczna i chcesz pracować w nowoczesnym laboratorium w międzynarodowej grupie badawczej zajmującej się innowacyjnymi zagadnieniami w dziedzinie elastycznej elektroniki organicznej. Jesteś osobą samodzielną, kreatywną, a co najważniejsze chcesz zdobyć wiedzę oraz doświadczenie w: wytwarzaniu cienkich warstw półprzewodników organicznych, mikroskopii sił atomowych, spektroskopii optycznej lub analizie rentgenograficznej, pomiarach elektrycznych organicznych materiałów półprzewodnikowych,

zaaplikuj na stanowisko: pracownik techniczny - student/ka (2 osoby)

Termin składania aplikacji drogą elektroniczną:  06 luty 2019 r.

Planowany termin rozpoczęcia prac: 01 marzec 2019 r.

Warunki zatrudnienia: pracownik zatrudniony na 0,4 etatu w okresie obowiązywania umowy będzie otrzymywał wynagrodzenie projektowe w wysokości 1 000 PLN miesięcznie (brutto); przewidywany okres zatrudnienia: 6 miesięcy (istnieje możliwość przedłużenia).

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Katedry Fizyki Molekularnej lub od kierownika projektu, Prof. Wojciecha Pisuli (pisula@mpip-mainz.mpg.de).

Lista dokumentów do rekrutacji: Curriculum vitae (w języku angielskim), list motywacyjny (w języku angielskim); skan o dane przynajmniej jednego opiekuna naukowego, mogącego wystawić referencje dla kandydata.

Uprzejmie informujemy, iż w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca. W liście motywacyjnym prosimy dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Data dodania:2019-01-24
Filip Podgórski