Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp

Fb

Gratulujemy tenisistom stołowym z AZS PŁ

Duży sukces naszego Klubu Uczelnianego AZS w Integracyjnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. Nasi sportowcy drużynowo zajęli trzecie miejsce. Mistrzynią Polski została Agata Mochola, a brązowe medale wywalczyły Anna Banachowicz i Agata Skalska.

Opiekę trenerską zapewniła Teresa Biela-Jesionowska, za co bardzo dziękujemy. Pełny skład naszej reprezentacji to: Anna Banachowicz, Agata Mochola, Agata Skalska i Hubert Krokowicz.

W IMP AZS wzięło udział niemal 80 zawodników z 26 klubów AZS. Zawody odbyły się w Gdańsku, w ostatni weekend listopada 2021 roku.

Data dodania:2021-11-30
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
piotr.zajac
Zdjęcia
Zdjęcie grupowe zawodników oraz trenera z dyplomami oraz pucharami. Młody mężczyzna trzymający paletkę tenisową w prawej ręcę, na tle logo IMP AZSCzworo zawodników oraz trenerKobieta z pucharem w prawej ręcę oraz dyplomem w lewej. W tle baner AZSKobieta z pucharem w prawej ręcę oraz dyplomem w lewej. W tle baner AZSKobieta z pucharem w prawej ręcę oraz dyplomem w lewej. W tle baner AZS