Nasi studeni na trzecim miejscu w konkursie Enactus

Jest to duży sukces naszej drużyny - studentów z wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ - która zaprezentowała trzy projekty kluczowe: DREAMS – warsztaty aktywizujące dzieci z obszarów wiejskich województwa łódzkiego, FUTUREEE czyli szkolenia i warsztaty mające na celu kształtowanie kompetencji przyszłej kadry menedżerskiej poprzez Wolontariat Kompetencji oraz Eco-Logical – projekt promujący tworzenie produktów z odpadów poprodukcyjnych. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Enactus Poland to coroczne wydarzenie, podczas którego środowisko akademickie spotyka się z przedstawicielami świata biznesu. Studenci przedstawiają swoje coroczne osiągnięcia w realizacji projektów zgodnych z koncepcją społecznej odpowiedzialności, walcząc o tytuł najlepszego zespołu Enactus oraz o prawo do reprezentowania naszego kraju podczas Enactus World Cup.

Data dodania:2013-06-13
Anna Boczkowska