Nabór partnera do realizacji projeków pn. Tworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego w ramach II Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)

Politechnika Łódzka ogłasza otwarty nabór na Partnera do wspólnej realizacji projektów w ramach konkursu pn. Tworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego. Termin zgłoszenia - 9 września.

W odpowiedzi na ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej konkurs nr POWR.02.15.00-IP.02-00-003/20, pn. Tworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego w ramach II Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.15 Kształcenie i szkolenie zawodowe dostosowane do potrzeb zmieniającej się gospodarki, zgodnie z art. 33 ust. 2 i 3 Ustawy z 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020 (Dz.U. 2020 poz. 818), Politechnika Łódzka ogłasza otwarty nabór na Partnera do wspólnej realizacji maksymalnie 7 projektów realizowanych w nw. obszarach:

1. Obszar I – e-materiały dla branży: audiowizualnej, poligraficznej.
  2. Obszar II – e-materiały dla branży: budowlanej, drzewno-meblarskiej.
  3. Obszar IV– e-materiały dla branży: elektroenergetycznej, elektronicznomechatronicznej, teleinformatycznej.
  4. Obszar V – e-materiały dla branży: fryzjersko-kosmetycznej, przemysłu mody.
  5. Obszar VIII – e-materiały dla branży: ceramiczno-szklarskiej, chemicznej.
  6. Obszar IX – e-materiały dla branży: motoryzacyjnej, mechanicznej, mechaniki precyzyjnej.
  7. Obszar XII – e-materiały dla branży: spedycyjno-logistycznej, transportu drogowego, transportu kolejowego, transportu lotniczego.

Ofertę należy złożyć w terminie do 09.09.2020r. do godziny 12.00 w Kancelarii Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116 lub skanem na adres mailowy: rcop@adm.p.lodz.pl do 09.09.2020r. do godz. 12:00.

Ogłoszenie o naborze oraz stosowne dokumenty znajdują się w załączeniu.

Data dodania:2020-08-12
Agnieszka Garcarek-Sikorska