"Moja dobra droga" spotkanie z Wojciechem Kassem 19 X 2018

Zapraszamy na święto poezji do Przedsionka Literackiego w Bibliotece Politechniki Łódzkiej 19 października 2018 r. na godz. 17.30.

Poczujecie zapachy puszczy i poranne mgły jeziorne, usłyszycie odgłosy ptaków i wiatru, a przede wszystkim piękne i mądre słowa.  To wszystko przywiezie do Łodzi Wojciech Kass – poeta i eseista, od 2000 roku dyrektor Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w leśniczówce Pranie.

W programie spotkania rozmowa z Autorem i prezentacja fragmentów scenariusza "Moja dobra droga", złożonego z wierszy Wojciech Kassa, którego premiera miała miejsce w kwietniu tego roku m.in. w Praniu.

Wykonawcy: Włodzimierz Galicki – słowo; na klarnecie, saksofonie tenorowym i klarnecie basowym zagra Artur Modrzejewski

Wydarzenie na Facebook'u

Więcej informacji na stronie Biblioteki