Młodzi w Łodzi – Mam pomysł na startup

Do 17 marca 2020 r. można zgłaszać się do konkursu Młodzi w Łodzi - mam pomysł na startup. Spotkanie informacyjne na PŁ odbędzie się 10 marca 2020 r. w godz. 16:00 – 18:00 przy al. Politechniki 3a, p. I.   Do wygrania nagrody finansowe w wysokości 52 tys. zł oraz nagrody usługowe i rzeczowe o wartości ok. 200 tys. zł.

Młodzi w Łodzi – Mam pomysł na startup to konkurs ukierunkowany na innowacyjne projekty zarówno naukowe, technologiczne jak i kreatywne/artystyczne we wczesnej fazie rozwoju.

Najlepiej rokującym osobom/zespołom zapewniamy w okresie od kwietnia do października dostęp do szkoleń, doradztwa, opieki mentorskiej ze strony doświadczonych przedsiębiorców, inwestorów i przedstawicieli funduszy VC.

Do konkursu można zgłaszać zarówno projekty, usługi zmieniające świat globalnie, jak i te mniejsze nowatorskie wpisujące się w potrzeby lokalnego rynku.

Ideą konkursu jest łączenie młodego biznesu różnych środowisk z potencjalnymi kontrahentami oraz inwestorami. Konkurs, to przestrzeń dla networkingu pomiędzy młodym i dojrzałym biznesem oraz szansa na zdobycie kapitału na start lub rozwój firmy.

Aplikować do konkursu można przez stronę internetową.

Organizatorami konkursu są: Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Politechniką Łódzką, Uniwersytetem Łódzkim oraz Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi.

Data dodania:2020-02-19
Agnieszka Garcarek-Sikorska